O przychodni NZOZ „Poliklinika” w Kaliszu

Przyrząd do badania sercaNasza przychodnia NZOZ „Poliklinika” w Kaliszu działa od 2000 roku. Przyjmujemy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Udzielamy świadczeń medycznych w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Od lat zapewniamy pomoc, jeśli chodzi o podstawową opiekę zdrowotną, szczepienia profilaktyczne, a także leczenie specjalistyczne i medycynę pracy. Zdrowie oraz komfort pacjentów są dla nas najważniejsze, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby móc nieść skuteczną pomoc.

Nasi lekarze to specjaliści w swoich dziedzinach, do każdego pacjenta podchodzą indywidualnie, jak również z pełnym zaangażowaniem. Oferujemy konsultacje lekarskie, podstawowe badania i zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej. Mamy pod swoją stałą opieką wielu pacjentów, którzy obdarzają nas ogromnym zaufaniem. To dla nas szczególnie ważne z uwagi na branżę, w jakiej działamy. Działamy zgodnie z etyką lekarską i staramy się zawsze znaleźć najlepsze dla pacjenta rozwiązanie, jeśli chodzi o jego samopoczucie.

Nasz personel

Lekarze podstawowej opieki zdrowotnej:

• Wiesława Kucharska - lekarz chorób dziecięcych, pediatra

• Barbara Drytkiewicz
  • Beata Płomińska
  • Natalia Mączka

Medycyna pracy i Ubezpieczenia:

• Iwona Markiewicz - specjalista ds. obsługi zakładów pracy i firm ubezpieczeniowych
  • Ewa Wojterska - specjalista ds. obsługi zakładów pracy i firm ubezpieczeniowych

Gabinet psychologiczny

Od 14-03-2023 r. istnieje możliwość skorzystania z gabinetu psychologicznego Pani psycholog Marioli Quoos.
Dodatkowe informacje na stronie internetowej www.quoos-psycholog.pl oraz pod numerem do rejestracji 601092936.

Zostań naszym pacjentem!